Nie panikuj! To często mówię moim uczniom! Nauka języka obcego może być przyjemnością! 🙂

Polecam się na korepetycje, przygotowanie do egzaminów, naukę przez literaturę oraz języka w branży IT.

Zapraszam na podróż do krainy języka angielskiego. Jeżeli potrzebujesz pomocy w zrozumieniu gramatyki, nauki słówek oraz pokonaniu wszelkich innych trudności związanych z językiem angielskim chętnie Tobie pomogę. Wiem z doświadczenia, że każdy może się przełamać i zacząć się swobodnie posługiwać językiem obcym!

Prowadzę także zajęcia z języka angielskiego z wykorzystaniem współczesnej literatury. Wyobraź sobie jaką frajdę może sprawiać nauka, gdy czytasz Harry Pottera czy dobry kryminał. To 100% więcej przyjemności niż zwykłe „korki”!

Ponadto prowadzę zajęcia z języka technicznego w branży IT.

Posiadam wykształcenie pedagogiczne, certyfikat CAE. Z angielskim mam kontakt od pierwszej klasy szkoły podstawowej. Pracowałem w międzynarodowej korporacji (Capgemini), gdzie na co dzień wykorzystywałem język angielski. Od klasy maturalnej (1998 rok) udzielam korepetycji z języka angielskiego.

Jestem fanem takich książek jak „Władca Pierścieni” czy „Harry Potter”, które polecam czytać w oryginale.

Cena za 60 minut zajęć wynosi 40 zł.

Zajęcia są prowadzone dla poziomów od A1 do C1. Odbywają się w moim antykwariacie Kocham Książki (Katowice, ul. T. Kościuszki 47/4) lub w dowolnym innym miejscu poza godzinami otwarcia antykwariatu. Możliwość prowadzenia zajęć przez Skype. Godziny zajęć do umówienia (także wcześnie rano lub bardzo późno wieczorem).

Uczę dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe, także seniorów.

Ponadto prowadzę zajęcia z języka niemieckiego i łaciny.

Pozdrawiam

Jan Oko